Polski Bon Turystyczny 500+

Rodzinny wypoczynek w Pensjonacie SZACH w pięknej Krynicy Zdrój zbonem turystycznym.

Pensjonat Szach przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny 500+.  Bon możecie Państwo zrealizować płacąc za pobyt, w którym uczestniczy dziecko.  Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny, nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie.

Jeśli realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem.

Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego. Aby skorzystać z bonu należy:

  1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem. Na stronie www.bonturystyczny.gov.pl  znajdziecie nas Państwo pod nazwą Węgiel Spółka Jawna – Pensjonat Szach.
  2. Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu (telefonicznie: 18 471 27 17, mailowo: pensjonat szach@home. lub za pośrednictwem systemu hotelowego rezerwacji on-line: www.pensjpnatszach.pl).
  3. Podczas zameldowania recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz
    e-mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.
  4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówka podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista nie wystawi faktury na firmę.
  5. Usługę gastronomiczną (restauracja) możemy rozliczyć bonem turystycznym jedynie, jeśli jest spakietowana z noclegiem.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie ZUS.